جیوه قرمز یک نیمه مایع قرمز گیلاسی است

گروه‌های خبری علمی با داستان‌هایی در مورد یک دستگاه همجوشی جیوه قرمز روسی با عملکرد ۲ کیلوتنی که از نظر تئوری در اختیار تروریست‌ها بود، پر شده است.
این البته این سوال را برمی انگیزد: جیوه قرمز در رادیو قدیمی چیست؟ پاسخ به این سوال تا حد زیادی بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید. آیا جیوه قرمز واقعی است؟ قطعا، اما تعاریف متفاوت است.
سینابر ورمیلیون رایج ترین پاسخ است. با این حال، بمب همجوشی آموزش اسکاج جدید تریتیوم روسیه جالب تر است.
بر اساس برخی گزارش ها، جیوه قرمز یک نیمه مایع قرمز گیلاسی است که از تابش جیوه عنصری با اکسید آنتیموان جیوه در یک راکتور هسته ای روسیه تولید می شود.
برخی از مردم فکر می کنند که جیوه قرمز آنقدر انفجاری است که می توان از آن برای ایجاد واکنش همجوشی در تریتیوم یا مخلوط دوتریومتریتیوم استفاده کرد.
دستگاه های همجوشی خالص نیازی به مواد شکافت پذیر ندارند، بنابراین دریافت مواد مورد نیاز برای ساختن آن آسان تر و حمل و نقل مواد مذکور از یک مکان به مکان دیگر آسان تر است.
گزارش های دیگر به مستندی اشاره دارد که در آن می توان گزارشی درباره Hg2Sb207 خواند که در آن این ترکیب دارای چگالی 20.20 کیلوگرم بر دسی متر مکعب بود.
این احتمال وجود دارد که اکسید آنتیموان جیوه، به عنوان یک پودر لباس مجلسی با چگالی کم، به عنوان یک ماده بالوتکنیک مورد توجه قرار گیرد. مواد با چگالی بالا بعید به نظر می رسد.
همچنین استفاده از یک ماده بالوتکنیک در یک دستگاه همجوشی (برای سازنده) به طور غیرمنطقی خطرناک به نظر می رسد. یک منبع جالب به یک ماده منفجره مایع به نام HgSbO اشاره می‌کند که توسط آزمایشگاه‌های DuPont ساخته شده کیک هویج و دارچین با پف زیاد و به شماره 20720-76-7 در فهرست بین‌المللی مواد شیمیایی ثبت شده است.
 • منابع:
  1. ?What Is Red Mercury
 • تبلیغات: 
  1. پتانسیل کود مرغی در کشت ماگ سفید
  2. لباس کودکان و نحوه پوشیدن آن
  3. تحقیقاتی بر روی فوائد سیب خشک
  4. ناکافی کود باعث کاهش حاصلخیزی تولید خیار