سررسید تبلیغاتی رومیزی سیمی شطرنجی

یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغات که بسیاری شرکت ها و برند ها از آن استفاده می کنند سررسید های تبلیغاتی می باشد، که این سررسید ها دارای انواع گوناگونی هستند که در بین این سررسید ها سر رسیدی که بیشتر از دیگر سررسیدها تولید میگردد، سررسید تبلیغاتی رومیزی می باشد.

انواع دیگری نیز از این سررسید ها وجود دارد که در بین آن ها می توانیم به سررسید سیمی و شطرنجی اشاره کنیم و بهتر است که کسانی که در حوزه تولید کالا و عرضه گسترده کالا فعالیت می کنند یا کسانی که فروشگاه های بزرگ را اداره می‌کنند برای رونق کسب و کار خود حتماً از سررسید ها استفاده کنند زیرا سررسید های تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای رونق کار می باشد.

سررسید تبلیغاتی رومیزی سیمی شطرنجی

فروش سررسید تبلیغاتی

فروش سررسید تبلیغاتی می خواهیم با شما درباره یک محصول بسیار مهم و همه گیر که یک نو، روش تبلیغاتی نوین محسوب می شود صحبت کنیم و این محصول چیزی نیست جز سررسید تبلیغاتی و بسیاری از شرکت ها به فروش سررسید های تبلیغاتی و طراحی سررسید های تبلیغاتی مشغول هستند و سررسید هایی مخصوص برای هر نوع شغلی طراحی می کنند و به فروش می رسانند.

ما می‌خواهیم در این مطلب انواع مختلف سررسید ها را با هم بررسی کنیم و بیشتر در مورد این محصول اطلاعات کسب کنیم تا شاید کسانی که قصد تهیه سررسید را دارند بتوانند به بهترین شکل نوع سررسید مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس سفارش خود را ثبت کنند.

قبل از توضیحات تکمیل کننده در مورد سررسید تبلیغاتی باید بگویم که اگر قصد خرید سررسید تبلیغاتی با کیفیت را دارید و قیمت نیز برای شما مهم است به شما توصیه می کنم که از فروشندگان ای خرید کنید که در زمینه تولید سررسید خبره هستند و سالیان زیادی است که به این کار مشغولند و تمام فوت و فن این کار را به خوبی بلد هستند و می توانند بهترین سررسید را برای شما طراحی و تهیه کنند، پس اگر قصد تهیه یک سررسید بی‌نظیر را دارید به این فروشگاه و به این فروشندگان مراجعه کنید اصل ماجرا را برمی گردیم و به معرفی سررسید تبلیغاتی می پردازیم.

سررسید های تبلیغاتی محصولاتی هستند که فروشگاه های بزرگ و شرکت های مهم برای قدردانی از مشتری و تبلیغ برند خود به مشتری می دهند و سررسید های تبلیغاتی چون به طور ویژه ای طراحی شده و اغلب بر روی جلد این سررسید ها نام شرکت مورد نظر حک شده است در واقع یک نوع تبلیغ بسیار هوشمندانه به شمار می‌رود.

فرض کنید که شما از یک مکان وسیله های بهداشتی مورد نظر یا وسیله های برقی خود را می خرید فروشنده به این فکر می‌کند که با چه کاری می‌تواند سبب شود که اطرافیان شما نیز به خرید از آن اقدام کنند در این جا می باشد که سررسید تبلیغاتی می تواند مانند یک جرقه عمل کند، زمانی که شما محصول مورد نظر خود را از یک فروشگاه می خرید به دلیل این که شما جز خریداران دائمی آن فروشگاه هستید یا مقدار مبلغ خریداری شما زیاد است فروشگاه به شما یک سررسید می دهد.

این سررسید را شما در خانه خود استفاده می کنید و یادداشت های روزانه خود را در آن می نویسید و ممکن است یک نفر زمانی که شما در حال نوشتن هستید به خانه بیاید و بگوید چه سررسید زیبایی آن را از کجا خریداری کرده اید و شما در جواب آن فرد می گوئید که این سررسید به من هدیه داده شده از طرف فروشگاهی که از آن خرید کرده ام.

و در بین سررسیدها، سر رسیدی که بیشترین بازده تبلیغاتی را دارد سررسید رومیزی می باشد طرح های دیگر اغلب در کتاب خانه و یا کشو میز تحریر نگهداری می‌شود و دم دست نیست، ولی سررسیدهای رومیزی به چشم می‌خورد و همیشه جای مشخصی دارد واین گونه این سررسیدها تبلیغاتی تر می باشند پس اگر شما برند خود را راه اندازی کرده اید و به دنبال تبلیغ بدون دردسر کار خود هستید سعی کنید که سررسید های رومیزی شیک و کوچک را خریداری کنید شما می توانید به شرکت های تولید کننده سررسید سر بزنید یا حتی با آن ها تماس بگیرید و شغل خود و نوع سررسید را با آن ها در میان بگذارید، آن ها می توانند بهترین را برای شما تهیه کنند.

شما می توانید بعد از این که محصول مورد نظر خود را تحویل گرفتید، به مشتریان دائمی خودتان سررسید هدیه دهید و این سررسید هدیه همواره در کنار این افراد خواهد بود و موجب افزایش فروش شما می شود و می توان گفت که یکی از ترفندهای مهم در افزایش فروش و تبلیغات یک برند خاص همین سررسیدها می باشد و اگر سررسید مورد نظر شما از طراحی زیبا و خیره کننده ای برخوردار باشد بدون شک بازدهی شما بسیار بیشتر خواهد بود.

علاوه بر سررسید های رومیزی سررسید های دیگری نیز وجود دارد سر رسید های سیمی یکی از بهترین سررسید ها می باشد، این سررسید ها بر اساس روز های سال تنظیم می‌شود و هر صفحه برای یک روز است و بیشتر این سررسید ها به عنوان تنظیم کننده برنامه به کار می روند و شما می توانید کارهایی را که می خواهید انجام بدهید بر روی این سررسید یادداشت کنید.

این نوع سررسید ها جلدی چرمی دارند و اسم شرکت مورد نظر بر روی این سالنامه ها حک میشود شود، در برخی مواقع از این نوع سررسید ها به عنوان دفتر کلاسور استفاده می‌شود و دانش آموزان و دانشجویان اغلب از این سررسید ها در کلاس های خود استفاده می کنند و نکات مهم را در آن یادداشت می کنند.

سررسید های جیبی نیز یکی از زیباترین سررسید ها می باشد که همانطور که از نامش پیداست در جیب جا میشود و جای خیلی کمی را اشغال می کند و شما می توانید آن را همیشه در کیف خود قرار دهید، این نوع سررسید ها بیشتر حس و حال فانتزی و زیبا به شما القا می کنند و کسانی که مشتریان آنها افراد جوان و نوجوان هستند بهتر است که از این نوع سررسید ها استفاده کنند تا مشتری را به خود جذب کنند.

با توجه به نکات گفته شده، به نظر من اگر شما قصد سفارش سررسید را دارید اول از همه مشخص کنید که مشتریان شما از چه رنج سنی هستند یا چه قشری بیشتر از شما خرید می کند و سپس سر رسیدی را که برای شما بیشتر از دیگری مناسب است را انتخاب کنید و آن را از بهترین فروشندگان سر رسید خریداری کنید.